Kedimin Dili Neden Siyah??? Acil

Pisiuuu

5 aylık kedimin bu aralar iştahı kapalıydı ama dis değiştiriyordur diye bişi yapmiyordum bugün fark ettim ki dili siyah neden oldu bu yaşayan bilen var mı lütfen bi acil yardım edin

11 CEVAP

Pisiuuu

Şuan veterinere verebilecek bı maddi durumum yok maalesef çok ciddi bir şey mi bu korkuyorum da ciddi değilse evde geçirtebileceğim bir şey mi neler yapabilirim???

Pisiuuu

Bunu yaşayan duyan bilen kimse yok mu ya????

Yamukparmak

Ben duymadım hiç ancak 7/24 açık veteriner hekimler oluyo.Onları internetten bulup telefon acıp sorabilirsiniz.Bende defalarca yaptım iyi insanlara denk gelmiştim :)

Pisiuuu

Bana numara verebilir misiniz lütfen ya bulamiyorum hepsi getirin demeyi biliyorlar ancak

Policlal

Siyah siyah noktalar mı var? Benim kedimde de oluyor. Dönem dönem geçiyor. Veteriner pigmentlerle alakalı dedi. Ağız kokusu, diş şişliği var mı?

Pisiuuu

Ağız kokusu yok ama internette çok kötü şeyler okudum moralim çok bozuldu ya dilinin orta kısımları siyah yani bildiğiniz sizin kedinizin de mi öyleydi

Policlal

Fotoğraf koyabilir misiniz? Benek benek noktalar mı çil gibi yoksa simsiyah pembelik çok mu az?

Pisiuuu

Çekmeye çalıştım fakat olmuyor benek şeklinde değil de dilinin orta kısmı siyah kenarları pembe benek değil yani düz şerit halinde siyah

Emineylmzz

Veterinerlik fakültesine götur. Neden bilmiyorum ama iyi bisey olmadığı kesin. Universite icindeki fakülteler pahali değil ayrica kedin varsa mecbur þedavi ettirmek zorundasin çocuğun hasta olsa param yok diye onuda mi hastaneye goturmycen

golsahyildirim

Merhaba, sokakta baktığım yavru kedilerden birisinin dili siyahlaşmaya başlamıştı.(yan tarafı) İştahı kapalıydı, bu virüsten dolayı yemek yiyemiyormuş meğer. Veteriner durumu teşhis edip 3 günlük iğne ve sprey tedavisi uygulamıştı kediciğe. Fiyat konusunda yardımcı oldu sokak kedisi olduğu için, 100 TL ödemiştik. Şu an kediciğin hiçbir problemi yok, dili de düzeldi💛 Evde yapacak bir şeyiniz olmayabilir, vet. müdahalesi gerekecek büyük ihtimalle. Geçmiş olsun, ilk fırsatta vet. hekiminize gidin, kedinizin aç kalması iyi değil😞

Pisiuuu

@Emineylmzz insanları tanımadan etmeden yazmaya çok meraklı bi kitle var bu sitede sizde onlardansınız işte benim kedime sahip çıkacak kişi sadece benim sadeve veterinere götürrrr diye yazmasınlar diye o şekilde yazdım maddi durumum iyi olsaydı direk buraya yazmazdim zaten ve benim kedim için ben her şeyi yaparım bu size düşmedi.