Kediler Geceleri Miyavlarmıı??

Aysegulxyz

Merhaba arkadaşlar kedimizi yeni sahiplendik ben henüz kavuşamadım ama eşim sabaha kadar miyavladığını söyledi yabancı bi evde olduğu için mi acaba bunu daha önce yaşayan varmı

4 CEVAP

Sahiplendiğiniz kedi yavruysa, yavru kediler yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Gece ayrı odada tek başına bırakırsanız miyavlaması çok normal.

emreovec

Kediler gece aktif olan canlılardır. Kapıyı kapatırsanız mümkün mesela. Biraz kediye bağlı bir durum. Paşa kapıyı kapatırsam açana kadar miyavlıyor mesela.

Aysegulxyz

Anladım teşekkür ederim. Zamanla azalır inşallah bakalım

Aysegulxyz

Evet olabilir saolun