Tarlusal Tablet Kedi İçin Güvenli Mi?

Seda62

Tarlusal tablet hakkında herhangi bir bilginiz var mı?Veterinerimiz parça bıraktığı için kedimiz 3 haftada bir kızgınlığa giriyor.Bu ilacı önerdi herhangi bir sıkıntısı olmaz sizin kedinizin rahminin büyük bir kısmı alındığı için dedi.Başka bir veteriner de vermeyin kanser yapar kedinizin ameliyat olması gerekli dedi.Gerçekten kafam çok karıştı bu konuda.Yaşadığım yerde jinekolojik veteriner yok yazı beklemem lazım .

4 CEVAP

Fsena

Biz 2 yıldır veteriner önerisiyle veriyoruz.Ama mutlaka danışarak verin.Birde o nasıl veteriner ya?? Sorumsuzluk resmen. Parça kalmış olması veterinerin hatası yazık günah kedi o kadar ameliyat olmuş canı yanmış.O veterinere söyleyin.Kedinizi tekrar ameliyat etsin bir süre sonra.Nasıl veteriner anlayamadım

Zeynepulku

Kalan parçanin alınması gerek. Yoksa kızgınlığa b görmeyen devam eder. Çiftleşemeyecegi içinde daha çok strese girer. Meme tümörü riski artar.

Seda62

Fsena gerçekten ben de anlamadım .İyi bir yere götürmek için kaç ay bekledim.Sonuç bu .veteriner yaşadığım yerden uzakta olduğu için ilgilenmiyor da .Sormuyor bile.Elim kolum bağlı çok üzgünüm .

senaau

Merhaba sonuç ne oldu. Benim kısır kedim de kizginliga giriyor birkaç aydır yaklaşık ayda bir şekilde. Tekrar operasyon yaptırdınız mı