Kedimin Dili Neden Siyah??? Acil

Pisiuuu

5 aylık kedimin bu aralar iştahı kapalıydı ama dis değiştiriyordur diye bişi yapmiyordum bugün fark ettim ki dili siyah neden oldu bu yaşayan bilen var mı lütfen bi acil yardım edin

Şuan veterinere verebilecek bı maddi durumum yok maalesef çok ciddi bir şey mi bu korkuyorum da ciddi değilse evde geçirtebileceğim bir şey mi neler yapabilirim???

2 CEVAP

Policlal

İştahın olmaması farklı problemlere yol açabiliyor. Günde yemesi gereken kuru mama veya yaş mama miktarından az mı yiyor? Öbür sorunuza yazdım beneklerle ilgili

Pisiuuu

Normalde 1 su bardağı kadar kuru mama yiyor ama şimdi ondan daha az yiyor ben evde yaş mama yapıp veriyorum aç kalmaması için tuvaleti de günde 1 kere büyük tuvaletini yapıyor kabız olma ihtimalini de düşündüm ama yapıyor da yani