Kabız Mı

kedilikizzz

Merhaba kedim perşembe günü bacağından operasyon geçirdi ve o günden beri az miktarda yaş mama ile besleyebiliyorm ve hala kakasını yapmadı kabız olmuş mudur ? Kakasını rahatça yapabilmesi için öneriniz var mı ?

9 CEVAP

1-2 zeytini küçük parçalara bölüp verebilirsiniz ben çok yağlı olduğu için yikayip veriyorum siz direk verin bence. Bağırsaklarını rahatlatıcaktır.

Evde su icebilecegi yerlerin sayısını arttırın.

Ece5

Bence olmamıştır az yediği için anca hazmedicektir
Mamaların. İçine bir ikidamla zeytinyağı koyabilirsiniz

Zeytin yağı içirin yada kıvırcık yedirin

Bir sorun olucağını zannetmiyorum günde 3-4 tane zeytin vererek suyunu eksik etmezseniz en yakın zamanda toparlar.

BALGOZ

suyunu sürekli değiştir

kedilikizzz

Zeytini deneyeceğim hemen kendi başına su bile içmiyor ben içiriyorum veterinere gidip serum yemeden kendim çaresini bulmak istiyorum hemen deneyeceğim.

kedilikizzz

Çok az yaptı arkadaşlar zeytini yedikten sonra. Eğer zorlanırsa onları da deneyeceğim çok teşekkür ederim herkese

kedilikizzz

Teşekkür ederimm