Kısırlaştırma Günü

Gamzeoa

Erkek Kedimi sabah 12 de artık kısırlaştırmak için götürdük doktora gece 11 den beri aç bıraktıkda götürdük dediler siz gidin arıcaz biz az önce aradık haber almak için daha ameliyata yeni gircekmiş gaz anestezi yapmışlar bir sorun var mıdır sizce bu kadar geç niye

1 CEVAP

ernbuse

Normalde götürüldüğü zaman yapıyorlar ameliyatı yani hiç duymamıştım böyle. Sıra vardır belki desem randevulu çalışıyor genelde ama bilemedim çünkü çok geç olmuş