Kedim Kakasını Günde Bir Kez Yapmaya Başladı

mihriii

Merhaba kedim kızgınlıktaydı bugün sabah kızgınlığı bitti.Kızgınlıktayken normaldi kakası sonra 3 ve 4. günlerinde yanı kızgınlığın son iki günü iki kere kaka yaptı ama normalde günde iki kere yapardı.3.gün kakası yumuşaktı bayaa tavuk haşlama ve kefir verdim 4.gün normal yaptı ama son parçası yine yumuşaktı.Bugünkini de daha yapmadı hep sabah ve gece yapardı.Kefir vermeye devam ediyorum immuneks de verdim.Sizce neden olabilir çok endişelendim.

5 CEVAP

sugartgecat

kızgınlıkta istahları zayıflıyo az yedigi icin bir kez yapıyodur belki

drexssi

3 gün yapmazsa sorun degilmis 3 gunden somra veterinere gitmek gerekirmis ama o sorun değilmis pek

mihriii

teşekkür ederim cevabınız için ama bugün kızgınlığı bitmesine rağmen bir yere yaptı az önce o da yumuşak yapmış yine belki hormonları tam düzelmemiştir diye düşünğyorum inşallah öyledir geçer

mihriii

ay 3 gün yapmazsa deliririm allah korusun dşdmsşms