Kedimin Lenf Bezleri 3. Kez Şişti

Emineylmzz

4 aylik bi kedim var lenf bezleri şiş. Kusmaya çalıştı bugun ama geri yuttu. 2 hafta kadar önce antibiyotik igne oldu 7 gun boyunca yine lenf bezi şişliği sebebiyle. Ondan bir süre önce de 3 gün boyunca antibiyotik igne oldu. Igneler sonrası lenf bezi sisligi geciyor ama surekli bu durum yineliyor. Ateşi yok iştahı yerinde ishali yok çok fazla da üşümüyor lösemi belirtilerinin hiçbiri yok neden surekli kisa süreli aralıklarla lenf bezleri şişiyor?

1 CEVAP

ezgcn

Bence siz tam olarak evin sıcak olup olmadığından emin olmalısınız özellikle camların önünde çok oturuyorsa buna engel olun ondan kaynaklı olabilir