Bağışıklık Güçlendirici

Ekineroglu

Merhabalar, 2 kedim var ek bir vitamin takviyesi yapmadım. Aşıları tam bir sağlık sorunları yok. Kaliteli sayılacak mamalar kullanıyorlar ( proplan×Nd×brit care) sadece kışa girmeden önce zoovital ımmunovital kullandim 3 4 gun sonra bitecek. Balık yağı almayı düşünüyorum tüy dökümü için de saglikliymis. Ne önerirsiniz? Vets plus, elecsus ( ismini unuttum bu tarz bir şey sksksks) bu markaları gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ne önerirsiniz

8 CEVAP

Anonymus179224

Ben de ara sıra balık yağı karıştırıyorum mamasına, insan kullanımı için olan balık yağı kapsüllerinden. İğne yardımıyla kapsülü patlatıp yağı çıkartıyorum. 😁

Ekineroglu

Insan kullanımı için olanlar uygun mu hayvanlara eczaneden alsam hangi markalar alabilirim

Ekineroglu

Insan kullanımı için olanlar uygun mu hayvanlara eczaneden alsam hangi markalar alabilirim

Anonymus179224

Mutamin diye bir marka var. Balık yağı ağır geliyor bizimkine, yemez diye almaya cesaret edemiyorum :(

Anonymus179224

Sorgal var bizde. 😂 Her gün veremiyorum ama yaş mamasına karıştırdığımda bile yadırgıyor tadını :/

Anonymus179224

İnsan kullanımı için olanlar, hayvanlar için de uygun tabi ki ama aromasız olmasına dikkat etmelisiniz. Ben yedirtemediğimden özel bir yağ almadım. Eğer siz eminseniz yiyeceklerinden hayvanlar için olanını tercih edin bence. Dediğim gibi mutamin markası kaliteli duruyor :)

Ekineroglu

Mutamin daha önce kullandım ama pek etkisini göremedim vets plus görüyorum bu ara herkeste benimkiler yadırgamaz eminim içerik vs olarak hangisi daha kaliteli/güvenilir ve uygun :D

Mutamin öneririm haftada 2-3 kez kilosuna göre sıksanız yeterli olucaktır, insanlar için almak istiyorsanız amway öneririm