Hangi Kuru Mama Kullanmalıyım?

duyguerdgn

Merhaba arkadaşlar daha önce soru sormuştum kedim parazitleri falan yok ama kafasını kulaklarının o kısımlarını sürekli kaşıyor diye manasının alerji yapacağını çoğu kişi yazmıştı kullandığım mama tavukluydu bunun üzerine bana önerebileceğiniz mama markaları var mı ? Bir de sizin kediniz de de daha önce böyle birşey oldu mu ?6 aylık kedim

6 CEVAP

duyguerdgn

Bütçem fark etmiyor almışken sağlıklı olanını almak istiyorum ve genelde toptan mama almaya özen gösteriyorum öyle ona göre bütçem var :)

golsahyildirim

1-Orijen 6 Fish 6 Balıklı Tahılsız Kedi Maması
2-Orijen Regional Red Kırmızı Etli Tahılsız Kedi Maması
3-Acana Pacifica Balıklı Tahılsız Kedi Maması
4-N&D Ocean Morina Balıklı Bal Kabaklı ve Karidesli Tahılsız Yavru Kedi Maması
5-Naturea Somon Balıklı Yavru Ve Yetişkin Düşük Tahıllı Kedi Maması

Bunlar çok iyi içerikli, kolay temin edebileceğiniz ve tavuk içermeyen mamalar :) En iyi ve en pahalıları diyebiliriz dkfdşfkslfdf

golsahyildirim

Naturea balıklı mama tavuk yağı içeriyormuş. Kuzu etli, sığır etli, balıklı mamalara bakıp içeriklerini okumanızı öneririmm💛💛

duyguerdgn

Her zaman önceliğim kedimin yani sakızın sağlığıdır sağlıkla büyümesi huzurlu olması için elimden geleni yaparım önerileriniz içinde çok teşekkür ederim :))

Kedisever80

@Duyguerdgn Mito ile besleseniz Bile Fıstık Gibi 16 yıl yaşar.

golsahyildirim

Bütçe sınırınız nedir? Ona göre önerebiliriz tavuk içermeyen mama :)