Memnun Kalmayan Var Mı ?

Cansupakize

Acana kısırlaştırılmış tavuk hindili mamadan sipariş vermeyi düşünüyorum ama yorumlara bir baktım geneli beğenmemiş sizce ? Çok mu kötüdür

4 CEVAP

Anonymus179224

Ben yorumlara pek aldırmıyorum açıkçası, mamada sıkıntı olmadığı sürece bir şans veriyorum. Ne de olsa her mama her hayvana iyi gelecek diye bir kural yok :)

Milovat

Ben de şüphe doluyum kısır kedi maması kullanıp beğenen herkesi bir araya toplayıp neyini beğendiniz neyini becenmediniz diye sorasim var 😂

Happytree

Kedinizin damak tadına uymayabilir belki o yüzden ilk seferde 1 kgluk paket alın.

melist35

kısır olmayan acana grassland verdim bir süre, o da kümes hayvanlı. yediler ama bayılarak değil. karın doysun diye