Kedimin Patisinde Bir Şey Var

Policlal

Kedimin patisinde böyle bir şey çıktı. Patisinin ucunda. Resimleri ekledim dikkatli bakarsanız görebilirsiniz. Beyaz böyle beneğimsi hafif kabarık bir şey. Nedir bu?

11 CEVAP

Kedinin tırnağı gibi gözüküyor ama...

Betullsusam

Kumdan kaynaklı bir şey olabilir fotoğraflardan belli olmuyor o yüzden tam bir şey diyemiyorum ama kumdan kaynaklı olması olası.

Betullsusam

Bu sitenin mesaj özelliğini bilmiyorum hiç kullanmadım videoda daha detaylı gözükebiliyorsa ve mesaj yoluyla video atılabiliyorsa bi bakabilirim ne olduğuna.

Policlal

Silmeyi denedim ama silinmedi. Mesaja baktım video fotoğraf atılmıyor :(

Betullsusam

Ya ben hala kumdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Zeytinyağı ile ovabilirsiniz belki iyi gelebilir. Aklınıza çok takılırsa veterinerin numarası varsa çekip atabilirsiniz, yoksa bi veterinere sorabilirsiniz ama bir şey olduğunu sanmıyorum sizi de yanlış yönlendirmek istemem başıma böyle bir şey gelmedi çünkü.

tyguler

Gördüm fotoğrafa dikkatli bakınca belli oluyor pek sıkıntı yaratacak bir şeye benzemiyor ama veterinere de bi mesaj atın bence

Policlal

Yok tırnakla alakalı bir şey değil. Patisinde beyaz bir nokta var görebildiniz mi?

Policlal

Kumu değiştirmem yeterli mi?

Betullsusam

Yani sizi şu an yanlış yönlendirmek istemem çünkü fotoğraflardan pek belli olmuyor. O beyaz kısmı sildiniz mi? Belki geçebilecek bir şeydir.

Policlal

Teşekkür ederim yarın kumu döküp kabını yıkayacağum yeni kum koyacağım umarım hemen çözülür

kum kalmış olabilir