Gönüllü Pet Nakil İstiyorum . Yardimci Olurmusunuz ??

Merhaba . Gaziosmanpaşa Meydanından Hadımköye kedi getirebilirmisiniz ?? Gönüllü ücret istemeyecek bir hayvansever (Yardımsever ) birisini arıyorum . Mesaj atarsanız cok mutlu olurum . Sadece kedinin bir takim esyalari ve kedi gelicek . Taşima kabi felan var . Biz gidemiyoruz araba olmadigi icin . Otobuslede hayvan korkar diye . Lutfen yardimlarinizi esirgemeyin ☺
Saygılar

1 CEVAP

rabiaari

Kedi korkmaz . guzel bir tasima kabi alin ve bir barinaga dogru yola cikin derim ❤