Yavru Kedim Gece Uyutmuyor

rabiaari

3Aylik yavru kedim son 4 -5 gundur Geceleri uyanip miyavliyor . biraz önce tam 35 dkka miyavladi en son sesi kisildi da dayanamadim gttm yanina. Gece uyurken kapimi kapatiyorum. Cunku uzerimde uyuyor bazen beraber uydugmuzda uyanip oyun oynamaya başlıyor

9 CEVAP

Duman14

Kediler meraklo hayvanlardır kapınızı kapamanız olayı daha çok kötüleştirir büyüyünce daha sakin olacal gece gelsin zıplasın oynasın siz umursamayın ama kapınızı kapatırsanız ve arkasında birinin olduğunu bilirse hep miyavlar benim kedimde öyleydi bir kapı kapalıysa ve arkasında insan varsa kapıyı tırmalar ve hiç durmadan miyavlardı :)

SedaSD

Yanınızda uyuması onu güvende hissettirecektir, benim kedimde nerede olursa olsun mutlak bana temas edecek kadar yakınıma gelip orada uyumak istiyor tabii gündüzleri kast ediyorum. Gece beraber yatıyoruz. Bence ne su sıkma ne de başka bir şey. O sizin yanınızda olmak için bu kadar ısrarcı iken beraber uyumak...

Kedisevercat

beraber yatmanız ve ona ilgi göstermeniz yeterli olacaktır. Sakın stres yaptırmayın/yapmayın.

Kedisevercat

beraber yatmanız ve ona ilgi göstermeniz yeterli olacaktır. Sakın stres yaptırmayın/yapmayın.

rabiaari

3Aylik yavru kedim son 4 -5 gundur Geceleri uyanip miyavliyor . biraz önce tam 35 dkka miyavladi en son sesi kisildi da dayanamadim gttm yanina. Gece uyurken kapimi kapatiyorum. Cunku uzerimde uyuyor bazen beraber uydugmuzda uyanip oyun oynamaya başlıyor

rabiaari

yatagini odamami almaliym. Yoksa su sıkma fön makinesi gibi cozumleremi basvurmalyim. oneriniz ne olur . anladigim kadariyla yavru olduğu icin boyle. Buyuyunce duzelirmi nasil alistirmaliyim karar veremiyorum. (Ben çalışmıyorum bütün gun evdeyim yanliz kalmiyor oyunlar oynuyoruz enerji atmada skinti yok gibi ) cok uzun oldu kusura bakmayin

Kedisevercat

beraber yatmanız ve ona ilgi göstermeniz yeterli olacaktır. Sakın stres yaptırmayın/yapmayın.

Kedisevercat

beraber yatmanız ve ona ilgi göstermeniz yeterli olacaktır. Sakın stres yaptırmayın/yapmayın.

rabiaari

Cok tesekkur ederim bugunde oyle deneyecegim bakalm