Elektrikli, Dikenli, Zarar Verici Tasmalara Hayır!!!

Kedisevercat

Anket

Kesinlikle karşıyım
(9 oy)
Karşıyım
(0 oy)
Toplam (9 oy)

Arkadaşlar merhaba Havanese_siri çok güzel bir kampanya başlatmış. Elektrikli, dikenli ve zarar verizci hayvan tasmaları kullanmayın. Onlar hayvanı eğitmek için değil öldürmek için var. Onun yerine komutla, ödül mamalarıyla eğitin! İşte kampanyanın lingi:
https://imzakampanyam.com/Elektro-Soklu-Dikenli-ve-Bogma-tasmalar-Yasaklanmali-imza-kampanyasi

4 CEVAP

Kedisevercat

arkadaşlar buna oy vermeyin yanlşıkla oldu bu öbürüne oy verin

Heidi

Haklısınız

kedicigim1054

bu dolandırma felan değil deme o posta felan istiyo