11 Aylık Kedim Kızgınlığa Girdi

venniee

1 haftadır bağırıp duruyor çiftleştirmek istemiyorum kısırlaştırmak istiyorum fakat problem şu ki 9-10 aylık iken yüklü miktarda tedavi ücreti ödedik( alt üriner yolları) Tedavimiz bitti fakat bi süre kısırlaştırmadık veteriner önermedi tam kısırlaştırıcaz dedik ki korona olduk. Şuan evde basbas bağırıyor sakinleştirmeye oynamaya sıcak yerler yapmaya özen gösteriyordum ki 1 aydır yapmadığı işeme huyu geri geldi. Hastalığı yüzünden 1 ay her yere işedi evde ve tam tamam geçti derken yine yapmaya başladı. İlk sorum bunun kızgınlıktan dolayı olduğunu umarak 10 gün nasıl dayanacağımı bilen neler yapmam gerektiğini bilen var mı? ikinci sorum hastalıktan yapıyorsa pes artık! Yapmadığımız tedavi kalmadı (mama değişimi, sonda takımı, Kan ve böbrek tahlili, Kotervin-cvit-antibiyotik kullanımı vs vs) neden iyileşmiyor bu kedi? İnanın evde kendimizden çok ona önem veriyoruz. Deliricem artık annem çok üzülüyor bende çok üzülüyorum.
son olarak babam korona + çıktığı için onun cam kenarında uyuduğu odayı babama izolasyon odası yaptık. Girmesi yasak oraya bunada tepki yapıyor olabilir fakat abi tepki yapsa lök gibi işer. Bu tuvaletine yapıyor her gün (maşallah) 5-6 top bide dışkısını alıyoruz ama geliyor yataklara yerlere nokta nokta işiyor😭😭😭😭😭😭😭 Nolur yardım edin 10 gün nasıl bi yol izlemeliyim

3 CEVAP

kaanpolat

Ovv bizimki 4 gün sürmüştü ama çok zordu geçmiş olsun gerçekten çok zor bu süreçte asla sevmeyin onu mamasını yatmaya yakın verin ve bol bol oyun oynatın ben 4 gün önce kısırlaştırdım

mihriii

niye sevmesin ya stres oluyolar zaten iyice stres olmaz mı

kaanpolat

Sevince daha çok strese giriyorlar kendimden biliyorum kızgınlık süreci uzuyor