Deri Hassasiyeti Mama

Merhaba 2.5 yaşındaki golden kızımızı 9 aylıkken sokaktan bulduk.Fakat sahiplendiğimizden beri çok fazla mama sıkıntısı çekiyoruz.Çok seçici ve tavuk alerjisi,deri döküntüsü var.Şimdiye kadar çok fazla mama denedik hiçbirini yemiyor.Veteriner hekiminiz pro choice sensitive önermişti ama onu da yemedi.Sanıyorum sokaktayken ev yemeği yediği için kuru mamadan hoşlanmıyor.Kuru ile yaş mamayı püre gibi karıştırıp vermeyi de denedik,her türlü ayıklıyor.Bazen öyle bir direniyor ki 2 gün hiçbir şey yemeden gezdiğini biliyoruz.Yemediğinde önünden alıp kaldırmayı falan da denedik ama bir çözüm bulamadık.Bir mamayı ilk gün yiyor ertesi gün sıkılıyor.Cilt hassasiyetine uygun güzel bir mama öneriniz var mı?Ya da mamadan bıkmayacağı bir yöntem öneriniz..Yaş mamadan bile sıkılıyor

2 CEVAP

Sselin1

n&d nin düşük tahilli balıklı ya da kuzulu mamasini tavsiye ederim ama tahilsiz olanini almayin agir gelebilir. Genelde cok seviliyor ozellikle baliklisi buram buram balik kokan bir mama.

Tamamdır numune alıp deneyeyim çok teşekkür ediyorum. :)