Reflex Kedi Kumu

Anket

kırmızı paket
(4 oy)
mavi paket
(6 oy)
yeşil paket(?) (aktif karbonlu topaklanan yazıyor üstünde)
(6 oy)
fosfor yeşili paket(?) (aktif karbonlu süper hızlı topaklanan yazıyor üstünde)
(1 oy)
Toplam (17 oy)

reflex in mavi paketini almıştım onu kullanıyorum şu an memnunum, tozutma var tabii ki ama topaklanması falan çok iyi ve küreği de kirletmiyor, bir dahakine kırmızısını mı alsam kararsızım ama, siz hangisini önerirsiniz

12 CEVAP

Sselin1

Yeşil fosforlu yok :) kirmizi, sari, yesil, mavi 4 cesiti var. Bazi sitelerde rengi farkli gorunuyor sadece.

Sselin1

Yeşil ve kirmizidan memnunum hangisini ucuz bulursam onu aliyorum. :) Mavi ve sariya gore daha iyiler.

mericcdoga

Kutuların üstüne bakarsanız aynı şeyler yazıyor, sadece rengi farklı görünmüş ve satıcının yazdığı kısımda fark var yani fosforlu yeşil ve yeşil aynı

mericcdoga

Ben yeşili kullanıyorum gayet memnunum sadece her bentonitte olduğu gibi tozutması var ama diğer kumlara göre daha az bence

@Sselin1 görfüğünğüz gibi attım ssleri

gördüğünüz*

bu arada, peki hangisini önerirsiniz :)

Sselin1

Ikiside ayni yeşil kutu :)

@Sselin1 evet de aynı değil ki işte birinde aktif karbonlu topaklanan kum diyor diğerinde aktif karbonlu süper hızlı topaklanan kum diyo jsnxlwmwlwlwlwşwşwl

sarının üstünde zaten klinik yazdığı için onu söylemedim diğer üçünün arasında kaldım

@mericcdoga anladım peki siz hangisini önerirsiniz?