İnanamıyorum Acil Lütfen :/

berkeozdede

Kedim dişi kızgınlıkta 7 aylık. Kedim ilk defa battaniyemr oturup gözüme bakıp işedi. Şok oldum çok kötü kokuyor. Neden yaptı bunu? Normelde hayatta yapmaz. Kumuda temiz. Kızgınlıkla ilgisi varmı bu davranışın?. Ailemden bir sürü azarıda yedim iyimi

10 CEVAP

Naz6446

Kızan döneminde her kedi yapar

Sselin1

Kizgınlığı geçtikten sonra saglik durumu iyise kısırlaştırmanizi tavsiye ederim. Baska türlü gecmez bu davranisi içgüsel olarak yapiyor bunu. Ve zaman gectikte daha zor geciyor kizginlik süreci.

berkeozdede

Battaniyeme işemesi normelmi? Nasıl geçer bu davranışı

Naz6446

Kızan vakti geçene kadar yapar hem Disi hem erkek ikiside yapar gözüne baka baka :D

berkeozdede

Kedim 7 aylık 1 yaşına kadar kısırlaştırma düşünmüyorum. Kilosu 2400

Fsena

Kedinizi gelecek ay içerisinde acil olarak kısırlaştırmalısınız. O yorgan artık çöp malesef :) her kokuyu aldığında gelip oraya çişini yapar.O koku evin her yerine siner ve asla geçmez.Kendimden biliyorum.Bütün evi yenilemek zorunda kalırsınız lanet bir kokudur.O yüzden sizin kısırlaştırmama düşüncenizin pek bir önemi yok :) çok pişman olursunuz benden söylemesi

berkeozdede

Yorganı çamaşır makinesinde yıkıcağım

kaanpolat

Kızgınlık dönemi en az 4 en fazla 10 gün sürüyor bu dönemde bol bol oynayıp yorun bizimki 10 gün önce girmişti ve 4 gün sürdü kızgınlığı geçtikten sonra da kısırlaştırdık

kaanpolat

Benim kedim de 10 aylık ama kızgınlık döneminden sonra ikinci kez kızgınlığa girerse ve çifleşmezse meme kanseri riskini oluyor mağlesef o yüzden kızgınlıltan çıkar çıkamaz kısırlaştırmanı tavsiye ederim benimkide dişi ve kızgınlıltan 10 gün sonra kısırlaştırdım şuan sağlığı çok iyi 4 gün oldu

Sselin1

Kediniz zayifmis 3 kilo olana kadar beklemeniz daha iyi. Schesir, gimcat , n&d gibi yas mamamlar vererek kilo almasini saglayin. Bagisiklik günclendirici kullanmanizi da tavsiye ederim.