Kedim Elimi İsriyor Acil Yardim

fettahaltuntas

arkadaslar gercekten kesin bir cozum varmi elimi isiriyor ve benden kaciyor asla sevdirmiyor

2 CEVAP

kaanpolat

Kesin çözüm kısırlaştırmak kaç aylık bilmiyorum ama eğer daha bebekse çözüm elinizi ısırdığı anda elinizi çekip yanından uzaklaşmak kedinin ama eğer yaşına az kaldıysa kısırlaştırın kısırlaştırdıktan sonra ısırma huyları bitiyor en büyük örnek benim şapşiğim hayatta kucağıma alıp sevemezdim şuan 10 aylık kısırlaştırdıktan sonra melek oldu

Fsena

Elinizi ısırmasına izin vermeyin yani :) kedi bu :) hayır diye bağırın.Ve elinizi devamlı kremleyin.Kremledikten sonra yalamasına izin vermeyin