Mystic Vs Bonacibo

kasksksk

Anket

Mystic
(8 oy)
Bonacibo
(3 oy)
Pro choice
(4 oy)
Felicia
(7 oy)
Toplam (22 oy)

5 aylık kedim için hangisi? (uygun fiyatlı başka mama önerileri de alabilirim)

7 CEVAP

Milovat

Bence insanların sözlerine çok da kulak asmayın keza herkesin kendine göre bir maddi gücü ve imkanı var. Bu yüzden yok sokaktaki kedilerime bile vermem bilmem ne gibi yorumlar bence onları aşağılık gösteriyor. Ayrıca sokaktaki kediler de bir can neticede bu kıyas da bana saçma geliyor. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınıza sizi hiç tanımadan emin olabiliyorum çünkü bir can sahiplenmek eve canından bir can almakla aynı şey benim için. Mama konusuna gelecek olursak mystick almanızı tavsiye ederim içeriğinde taze et var ancak oranını bilmiyorum %50 kurutulmuş ve taze tavuk eti şeklinde yazmışlar :) diğer mamaların içeriği tavuk proteini ya da kuzu proteini şeklinde gidiyor

golsahyildirim

İçerik olarak Mystic>Felicia>Bonacibo>Prochoice diyebiliriz. Mystic içeriği çok tartışılıyor, (Gerçek değil gibisinden) ancak sıralama bu şekilde :)

kasksksk

lütfen sokaktaki kedilerime bile vermem gibi aşağalayıcı cümleler kullanmayın ben de isterdim kedime acana kullanayım :(

Kedisever80

Bonacibo alın.

Acana - iyi güzel kaliteli. Ama Acana'ya geçip ameliyat olan, böbrek hastalığına yakalanan, hayatını kaybeden kedileri de gördüm. Bol proteinli, ağır bir mama. Her kediye uygun değil, şahsen gördüğüm sorunlardan dolayı Acana'yı denemedim bile. N&D kullanıyorduk, o da yalan oldu - son parti sorunlu çıktı. Yine mama arayışındayız.
Yukarıda dedikleri gibi, kendinizi üzmeyiniz )) Seçtiğiniz markadan 1-1.5 kiloluk küçük paket alınız. Yaklaşık olarak 3-4 haftada bitecek, o ara gözlemleyin kedinizi. Mamayı sıkılmadan yiyor, zamanında wc gidiyor (dışkı normal renk ve kıvamda olmalı) tüyleri parlıyor, gözleri akmıyor, Kusmuyor' sa - mama kedinize uygun gelmiştir. Gönül rahatlığıyla büyük paket sipariş edebilirsiniz. Eğer severek yemiyorsa veya mamayı gömüyorsa - başka marka deneyiniz. Bonacibo, Prochoice - yerli üretim diye biliyorum. İçeriği hemen hemen aynı. Arkadaşım Prochoice kullanıyor, memnun şu anda.

Zeytinyx

Merhabalar düşük bütçede önereceğim 2 marka 1. Olarak mystic mystic ile devam edebilirsiniz 2. Olarak felicia yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

Kedisever80

kedinizin İlerde İdrar yolunda Taş oluşmasını ve %50 ihtimalle Tekrarlamasını 1500 TL tedavi masrafı olmasını istiyorsanız Mystic alın