Kedime Ne Kadar Mama Vermeliyim Bilmiyorum

Weicadolai

İlk defa kedi sahipleniyorum. 1 yaşında erkek norveç cinsi 2 3 kg ağırlığında bi kedi sahiplendim. 1 su bardağı ölçüsü olarak ne kadar vermeliyim günlük

4 CEVAP

sforselin

Markadan markaya, mamadan mamaya değişiyor verilmesi gereken ölçü. Mama paketinizin üstünde ya da markanın kendi internet sitesinde besleme önerisi tablosu vardır. O aşağı yukarı vermeniz gereken miktarı anlamanızı sağlar. Kedinizin aktifliğine göre alt ya da üst sınırın civarlarında da verebilirsiniz tabii

Weicadolai

50 gram diyor da ben anlamıyorum ne kadar vermeliyim. Tartıp veremiyorum

Weicadolai

50 gram diyor da ben anlamıyorum ne kadar vermeliyim. Tartıp veremiyorum

sforselin

Yavru mamaları için bir küçük çay bardağı 60 gram civarına denk geliyor aslında. Belki markaya mesaj atıp yaklaşık bir ölçü vermelerini isteyebilirsiniz.