Sokağımdaki Kedileri Nasıl Ksıırlaştırabilirim

mycutecat

Sokağımızdaki kedileri kısırlaştırmak istiyorum. İstanbul da Ücretsiz veya uygun fiyatlı olarak kısırlaştırıp iyileşme sürecine kadar bakan sonra gidip benim alacağım neresi vardır? Elimle teslim edip elimle almak istiyorum. Belediyelere ve barınaklara pek güvenmediğim için

6 CEVAP

Belediyeler ücretsiz yapıyor diye biliyorum ama onlar kendi aliyo aldığı yere bırakıyor siz verip alma gibi bı durum yok diye biliyorum ama belediyenin veteriner hizmetlerini arayıp bilgi alın bence

Kedisever80

Barınağa Başvurabilirsiniz. Barınağın veterineri ücretsiz Kısırlaştırabilir.

rojbunsoylu

aracınız varsa altınızda kediyi barınağa götürseniz kısırlaştırma işlemini yaparlar aynı şekilde sizin aracnızla gidip almanız lazım kediyi ve ara ara arayıp kedıyı sormanız lazım çünkü iyileştiği gibi soğaka bırakıyorlar

ZehraBulutt

Evet belediyeler vermiyor kendileri bırakıyor ama siz gene de sorun. İbb'nin fatihteki hastanesi veriyor geri ama onlar da ameliyat sonrası bakmıyor, siz alıp evde bakıyorsunuz. 1 odanızı ayıramaz mısınız 1 haftalığına?

orhdoner

Belediyeninki ücretsiz yapıyor maalesef diğer özel veterinerler sadece indirim yapıp gene fiyat istiyorlar

Utsuka

Ben belediyeye elimle teslim edip elimle almıştım. Randevu alırken kendiniz mi getirirsiniz biz mi alalım diye sordular, ben de kendim halledeceğimi söyledim. Pandemi öncesi, kısırlaştırma sonrası 3 gün gözetim altında tutuyorlarmış ama pandemide bakımı sizin yapmanız gerekiyor dediler. 10 gün evde baktım, belediyeden belediyeye fark gösteriyor olabilir. Arayıp bilgi alın bence.