15 Kg Kedi Maması Saklama Kabı Nasıl Bulabilirim ?

tuuceakboga

Merhaba yakın sürede 15kg mama alacağım lakin aldığım markada paketin ağzı çabuk bozuluyor dikkatli olunmazsa 10-15kg mamayı dökebileceğim bir saklama kabı nasıl bulabilirim internette satılıyorsa linkler misiniz ?

5 CEVAP

Seymaaacaan

5lt su şişelere koyanlar var yoğurt bakırlarına da koyabilirsiniz tabi en sağlıklısı cam ama 15lt cam bulmak zor olur

elifemekci

Ben plastik ev eşyalarının satıldığı 1 milyoncu tarzı bir yerden aldım. 30 litrelik kap içine 15 kg mamayı rahatça alıyor. Profilimdeki sorularımdan bakabilirsiniz nasıl hava almadan sakladığımı paylaşmıştım

rojbunsoylu

ucuz ev eşyaları satan yerlerde 30 lt ve üstü agzı kilitli kapalır açılır plastik şeffaf kovalar var onlardan almanızı tavsiye ederim en kolay ve en ucuz buluna bilcek ürün ben öyle yaptım

Siyahiinci

5 lt lik su şişeleri iş görüyor açıkcası. Saklama kabı alacak gücünüz varsa alabilirsiniz ancak büyük ihtimal yine plastik bulursunuz. Plastik kabı mama bittikten sonra yıkamak sorunlu bence. Su şişelerini bittikten sonra atıp yenilenebilir diye düşünüyorum