Bu Ne Hastaligi

violetsmom

kedim son iki haftadir tedavi goruyor bagirsaklari dolu diye surekli yedigi yemegi kusuyordu biz de bagirsaklarini rahatlatmak icin tedaviye basladik iki gun sivi bir ilac icirdi veterinerimiz kakalari cogalmaya basladi ici temizleniyor gibiydi sonra kusmasi devam edince 3 gun zeytinyagi icirmemizi soyledi vet sonrasinda da bes gun boyunca sokol adli ilaci kullandik her sey yolunda gibiydi ama az once bi anda kustu ve su kustu ilk defa yemekten once ve bi anda kustu nedeni nedir?

6 CEVAP

Cook

Maması tedavisine uygun görünüyor,belirtiler gastriti doğrulayabilir.Yalnız yabancı cisim tutmuş olma durumunda da benzer şeyleri yaşarsınız.Ilk önce bu ihtimali elemelisiniz

Cook

Kusması hangi renk oluyordu?

Cook

Biz antepsin kullanıyoruz 4 haftadır,3 haftadır hiç kusmadı,veterinerinize danışarak siz de deneyebilirsiniz eğer gastritse.Röntgende mide duvarı kalın görünüyor gastritse.Eğer böyle bir durum değil de yabancı cisimse ilaçlı röntgen çekilmesi gerekiyor

violetsmom

ayrica tedavi mamasi kullaniyoruz royal canin gastrointestinal hairball

violetsmom

normal mamadan sonra kustugunda ful mamayi kusuyodu cok hafif sivi vardi acik kahverengi renkte bu sabah su kustugunda hafif koyu kahverengi ve biraz kopuklu kustu

Cook

Biz antepsin kullanıyoruz 4 haftadır,3 haftadır hiç kusmadı,veterinerinize danışarak siz de deneyebilirsiniz eğer gastritse.Röntgende mide duvarı kalın görünüyor gastritse.Eğer böyle bir durum değil de yabancı cisimse ilaçlı röntgen çekilmesi gerekiyor