Kedi Multivitaminlerinden Anlayan Var Mı?

tuuceakboga

Merhaba kedilerinize daha önce hiç tüpte vitamin verdiniz mi hangi vitamin daha kaliteli ve cidden içerik olarak vitamin bulunduran vitaminler bilginiz var mı ? Kedilerime düzenli olarak yaş ve ödül mama veririm ama daha önce mutlıvıtamın kullanmadım iç içeriklerine bakıyorum laktoz süt süt türevleri (yavru kedı ıcın) baska bır seye bakıyorum bitki türevleri vs vs yazıyor yani bu türevleri (yan ürünler) ne kadar kaliteli olabilir ki vitamin olarak satılıyor ayrıca laktoz kediler için zararlı değil mi de yavru kedı ıcın satılan vitamınde laktoz var bahsettıgım ürünler pahalı ve kaliteli marka olarak bilinen bir markaya ait diğer ürünleri öyle lakin bu vitaminlerden hiçbir şey anlamadım hepsi kalitesiz sanki

kedinizin yemesi bayılması umrumdışı içerikten anlayan birisi yorumda bulunabilir mi ?

4 CEVAP

o laktozlu olanı tanıdıklarım kullanıyor .Özellikle scotish fold kediler için yavru kedilerde kemik gelişimine katkı sağlıyormuş.Öyle biliyorum .Multivitamin olarakda gimcat zengin içerikli bir multivitamin onu öneririm .Veteriner önermişti.

Happytree

ginpet marka multivitamin macun alın.

Denizygt

Gimcatın multivitaminini kullanabilirsiniz ben 3 aylıkken başladım kızıma sürekli kullanıyoruz ilave olarak haftanın 2 günüde somon balık yağı kullanıyorum.

melist35

ne için kullanmak istiyorsunuz vitamin?