Gimcat Multi Vitamin Kullanımı

2 yaşındaki kızım bir hafta önce kısırlaştırma operasyonu geçirdi.Veterinerin vitamin takviyesi önerisi üzerine bu vitamini kullanmaya başladık. Günlük bir nohut büyüklüğünde veriyorum.Maması iyiyse eğer, günlük vitamin takviyesinin doğru olmadığını okudum.Mama olarak proplan kullanıyoruz.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında vitamine günlük olarak devam edeyimmi yoksa belli araliklarlami vereyim görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim🙏

6 CEVAP

caglaauzun

haftada 2-3 kez arası 1 cm önerdi bizim veterinerimiz. bu arada proplan benim kedimin resmen sindirim sistemini bozdu ve aşırı tüy dökümüne senep oldu. her kediye aynı etkiyi yapacak diye bir şey yok tabii ama kesinlikle iyi bir mama değil

selinlilaaa

haftada 2 3 kez 1 cm çok çok az ben günlük 3 cm yediriyorum arkasında her gün 6 cm verin diyor günlük 1 cm verebilirsiniz siz de veya 2 size göre

@selinlinaaa
Teşekkür ederim peki memnumusunuz ne gibi etkilerini gördünüz acaba

selinlilaaa

fiziksel açıdan hiç bir etki gözlemlenmez ama emin olun bağışıklığını güçlendirir faydası olur

Biz mama olarak memnunuz bir sorun olmadı tam tersine tüylerine canlılık kazandırdı kilo artışı oldu fakat vitamin konusunda dediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim 🙏

caglaauzun

1 derken 1’er cm veriyoruz bizde. veteriner 6 cmin çok fazla geleceğini söyledi. kedinize göre değişebilir.