Kedim İki Defa Kustu

betul18

aralıklarla iki defa kustu cuma günü kısırlaştırmıştık sadece eve gelir gelmez bi kere kusmuştu bi daha da kusmamıştı onla alakalı olabilir mi ilk kustuğunda din akşam yediği tavuklardan iki parça vardı ikinci kusuşunda beyazımsı sıvıydı kısırlaştırılmış mamaya da geçmişti ondan olamaz diye düşünüyorum çünkü ondan olsaydı mama kusardı bence lütfen yardım

4 CEVAP

betul18

annem üşütmüş olabilir diyo dün gece balkonun kapısını aralamış çıksın isterse diye (cam balkon)

rojbunsoylu

kendi tüyünü yuttugundada kusa biliyor kediler genellikle en sık tüyden dolayı kusuyorlar ama yınede tekrarlarsa veterinerinize götürün derim

caglaauzun

kusmuğunu incelediniz mi? içinde tüy yumağı var ise tüyü çıkarmaya çalışmıştır. tabii kısırlaştırma ile de ilgisi olabilir. tekrarlarsa veteriner ile görüşün bence

betul18

tüy değildi