Acilllll!>>>

kasksksk

uygun fiyatlı orta kalitede yavru kedi maması önerebilir misiniz

9 CEVAP

Kedisever80

Bonacibo.

rojbunsoylu

kediniz cins deilse ve kısır deilse ( dişi kediyse kısır olması sorun deil ) enjoy Multi Color Kuru Kedi Maması 15 kg liği tavsiye ederim internete 120 tl ile 170 tl arasında fiyatı var ben sokak kedılerıne süreklı ondan alıyorum hepside severek yiyor mesala

ecewozcan

Abrit premium

ecewozcan

brit premium*

Siyahiinci

Uygun fiyattan kastınız nedir? Bir kiloya en fazla ne kadar verebilirsiniz? Bunları yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz

Pisiuuu

Prochoice

Bütçeniz nedir büyük paket mi alıcaksanız. Ona göre yardımcı olmaya çalışalım

kasksksk

denemek için küçük paket alacağım. kilosu 30-50 tl arası olursa iyi olur.