Kedim Maltından Yemiyor

gzm93

1 ay önce kısırlaştırdığım longhair kedim kısırlaştırma işleminden sonra çok severek yediği maltından yemiyor. Bu yüzden tüy kusmalara başladı. Patisine sürüyorum atıyor. Mamasına karıştırıyorum yine yemiyor. Önerebileceğiniz kusmasını önleyecek malt harici başka yöntemler var mı?

16 CEVAP

Anonymus179224

Vücudunda başka bir yere sürün, kolayca silkinip atamayacağı bir yere. Ama uzun tüylü olduğundan aşırı tüylü bir yere de sürmeyin. Temizleyeceğim derken iyicene sıvıyorlar, çok iyi biliyorum bu durumu :)