Kedi Evi

Kuzucansu44

Sokak kedileri için resimdeki kedi evinden aldım. Çok rüzgar var uçar gider bu. Bunu nasıl koyacağım yere sabitleyebilirim? Yani rüzgarda uçmaması lazım, ne yapabilirim acaba önerisi olan var mı?

5 CEVAP

Betullsusam

Bu kedi evinin üstünü streç film ile kaplamanızı öneririm çünkü kutunun birleşen kısımlarından su giriyor. İçine de taş koyabilirsiniz içine zaten polar gibi bir şey sereceğinizi düşünüyorum sorun olmaz. Umarım birisi almaz, atmaz öyle asalak, vicdansız şahsiyetler çok ne yazık ki.

SerraYanmaz

Yere tahta çubuk çakıp kutunun içinden de tahtanın üstüne gelicek şekilde civiyle cakabilirsiniz sonra da polar bı örtü koyarsınız

abyso_os

Nerden aldınız

ZehraBulutt

Zeminine göre sunta kesip içine koyun.

Kuzucansu44

T r e n d y o l ' da bulabilirsiniz ❤️