Acil Ankara İçi Ulaşımda Yardımcı Olabilecek Biri Var Mı

Cook

Keçiörende yaşıyorum,aracımız yok maalesef.Kedimin yarasının tedavisini yapan veteriner beytepede ve taksiyle yaklaşık 140 lira tutuyor,bu ay binlerce lira masraf ettik gidiş dönüş 300 liraya yakın tutuyor taksiyle ve param kalmadı artık,bir aydır hep çevremdeki insanlardan rica ettim ama artık onlar da bahane uydurmaya başladı haklı olarak.Antibiyotik tedavisini burda yaptırıyoruz ama yarın mutlaka veterinerin görmesi gerekiyor gidişata karar vermesi için.Benzin parasını ben karşılayacağım.Yarın saat 4 gibi Beytepeye ulaşımımıza yardımcı olabilcek biri var mı?

4 CEVAP

golsahyildirim

Toplu taşıma ile çok mu zor olur? Kafesini falan sarsanız dışarıyı görmese belki az stres olur...😞😞 Umarım yardımcı olabilecek birisi çıkar🙏🏻

Cook

Güncel

Cook

Toplu taşımayla 2 saate yakın sürüyor nerdeyse ve çok aktarma yapıyoruz ister istemez sarsılıyor,zaten ağrıdan dolayı ateşi çıkıyor ara ara otobüs metro dolandırırsam yolu kaldıramaz diye korkuyoruz 😔 Arabayla yarım saat sürüyor en azından ki onda bile tir tir titriyor kuzum gidene kadar

Cook