İç Dış Parazit Damlasi

emre536

Yaklaşık 15 gün önce kedime iç dış parazit damlasi yapıldı fakat kedimin tüyunde damlanın kokusu kaldı ilaç kokuyor halen böyle oldu

4 CEVAP

Uzmo

Broadlinedi bizimki, sizinki neydi?

Uzmo

AYNISI OLDU BENIM KEDIME DE. Bir ay azalarak kokmaya devam etti, veterinere sordum merak etmeyin emilmistir dedi, eger isterseniz silebilirsiniz islak bir bezle. Silmeme ragmen de gecmedi buarada. Zamanla azaldi.

emre536

Damlanın ismini sormayı unutmuştum ,veteriner de söylemedi iç dış damla olarak 100 TL yapmıştı ,çok ağır kokusu var ,tamam o zaman endişe edecek bir durum yok ,teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

golsahyildirim

Aynı durumu yaşıyoruz, iki gün oldu ve Broadline damla sanki kalıplaşmış gibi kokuyordu tüylerinin üzerinde. Dayanamayıp Crystalin losyon ile sildim ben, tamamen geçmedi ama olsun :( İlacı emmiştir heralde diye düşünüyorum...