Acillll Bu Kedi Piresimi

Bakarmisiniz lütfen kedi piresimi

7 CEVAP

Yok asla petshopla ugrasamam zaten direk veterinerimize ulaştık şuan yola çıktık ☺🙂

Gulruh

Büyük ihtimalle pire yumurtası ama zten pire yumurtası varsa pirede kesinlikle vardır veterinere gitmenizi öneririm bende ilk böyle fark etmiştim tarayınca içinden pire yumurtaları dökülüyordu.

Çok teşekkür ederim peki eve bulasmismidir evi falan ilaclamam geerekirmi yada başka bir sey

Gulruh

Eğer kısa zamanda fark ettiyseniz evin her yerini elektrik süpürgesiyle temizlemeniz ve genel ev temizliği yapmanız yetecektir birde sakın pet shoplardan pire damlası falan almayın işe yaramıyor veterinere gitmeniz lazım

Boncukus

Pire yumurtası gibi duruyor. Genel bir ev temizliği yapın biz zirai ilaç almıştık 1 lt suyun içine bir kapak dökerek evin belirli köşelerine sıkıyoduk. Tabi bunu yaparken kedinizin o ortamda bulunmaması gerekiyor. Düzenli olarak dış parazit yaptırınca da pireleri kayboldu zaten :)

ZehraBulutt

Pirenin dışkısı bu, bunlar olduğuna göre pire de var demektir.

Herkese çok teşekkür ederiz veterinerimize gittik asimizi olduk ilacimizi aldik ☺☺☺