Annem Doğum Yaptı Ve 3 Aylıks Bir Bebek Ve Evde 10 Aylık Ama 6 Aydır Bizimle Olan Bir Sokak Kedisi

fuko

Annem evde bebek olduğundan ve kıl döktüğünden dolayı kediyi istemiyor ama kedi 10 aylık ve 6 aydır bizimle ben ona çok alıştım bırakmak istemiyorum ama annemle nerdeyse 4 aydır kavga ediyoruz surat adı artık dayanamıyorum lütfen bir çözüm üretin

3 CEVAP

Düzenli aşılarını oluyorsa ve siz bakımlarını yapıyorsanız gerçekten bir şey olmaz merak etmeyin. Günde kaç defa kıl tüy yutuyoruz hepimiz çoktan ölmüştük sanırım. Ama önemli olan annenize bunu anlatmanız. Eğer aşısı yoksa hemen gidip yaptırın.

fuko

Teşekkürler ama bunu kaç defa anlattım bir bilseniz hani son nokta derler ya ordayım artık

Anonymus179224

Vetoskin denediniz mi? Düzenli tarama da yardımcı olur :)