Kedimin Cinsi Ne?

Anket

British
(9 oy)
Tekir
(39 oy)
Toplam (48 oy)

Arkadaşlar british diye sahiplendim ancak bi arladaşım tekir dedi sizce ırkı ne?

17 CEVAP

Cansupakize

Tekir yada british ne farkeder ki çok güzel bir kediniz var 🐾🌸

melist35

pardon yanlış görmüşüm... scottish straight kediniz, NY24 renk.
british safkan ve nadir bulunan bir cinstir. bir kediye british denebilmesi için anne babasının şeceresi olması gerekir, şeceresinde 5 nesil ataları british ise kediye british denebilir. bunun harici british diye verilen tüm kediler aslında scottish straighttir.

Kedimseker

British kırma, yüz tipinden ve kulak tipinden anlaşılıyor.

patipatili

ücretli sahiplendiyseniz muhtemelen british dir. kürkü tekire benziyor ama büyüdükçe anlaşılır daha net bence

ecewozcan

british tekir kirmasi olabilir

Seymaaacaan

Tekir renkte britishlerde oluyor tip olarak britishe benzettim ben büyüdükçe cinsi daha çok belli olur.

pelintpe

Bence de tekir gibi duruyor.

Tekir fakat kulakları britishinkiler gibi belki kırmadır ama yavru olduğu içinde öyle olabilir .

Uzmo

Kurk rengi boyle olan britishler oluyoo

Boncukus

Kırma gibi duruyor

alabalik32

Britishi tekirle çiftleştirmişler. British longhair e benziyor.

kaanpolat

İran kedisi kıtmasınada benziyor

selinlilaaa

tekir ile british longhair kırması

CanKurtaran

Tekir kedi ile British birleşimi olabilir o yüzden de British kırmasıdır

melist35

tekir renk her kedi cinsinde olabilir. kırma falan değil. kedinizin cinsi scottish straight longhair, rengi de NY24