N&D Quinoa Serisi Uzun Süre Kullanılır Mı

Phoibos

Merhaba;

Uzun düşünceler sonrası N&D Quinoa serisinden kısır erkek kedime kilo kontrolü sağlayanını, 11 aylık kedime de deri ve tüy sağlığını geliştiren mamalardan almaya karar verdim. Ama bu mamalar aslında tedavi sonrası tedaviyi korumak için kullanılan mamalarmış içeriğine bakan varsa uzun süreli kullanımla ilgili fikirlerini söyleyebilir mi

7 CEVAP

Elmas35

İçerik olarak n&d serisinde en güzeli sanırım bu quinoa serisi. Direkt et var içerisinde, diğerlerindeki gibi et proteini değil. Ama sorduğunuz sorunun cevabını ben de merak ediyorum çünkü benim de denemeyi düşündüğüm mamalar arasında yer alıyor.

Phoibos

Merhaba, Kinoa serisi Vetlife serisinden sonra koruma amaçlı kullanılmaktadır. Ayrıca bitkisel içeriklere sahip olduğu için, amaca veya hassasiyete yönelik kullanılabilmektedir. Kilo kontrolü için özellikle N&D Kinoa weight management önermekteyiz.

Dedi Farmina’nın Instagram hesabı

emiragacci

Bu quinoa serisinin kitten olanı var mı? Diğerlerdinde hayvansal protein olduğu için almak istemiyorum

emiragacci

Bu quinoa serisinin kitten olanı var mı? Diğerlerdinde hayvansal protein olduğu için almak istemiyorum

Milovat

Maalesef kitten yok yetişkin ve yaşlı kediler için üretilmiş gözüküyor sitesinde benim merak ettiğim ise sindirim sistemi hassasiyeti için olan kuzu etli mama kilo aldırır mı kısır kesime? Kuzu eti zaten yağlı bir et tavuk ya da bıldırcın gibi değil. Keşke kullanan birkaç kişi görseydik :(

Milovat

Kedimin sindirim sisteminde de bir takım sorunlar oluyor mama değiştirmesi dahi çocuk ya ishal oluyor ya kabız veterinercigimiz anne sütü eksikliğinden dolayı bu şekilde olduğunu söylüyor bu yüzden hassas sindirim için alacaktım ama şu an tombişleşmeye meyilli olduğundan kilosuna da dikkat etmek istiyorum derken kafam iyice karışıyor. Teşekkür ederim cevabı ilettiginiz icin 🤗

Milovat

Değiştirmese**