Kedim Halsiz Kabız Süt Verdim Kusuyor

Yusuf123321

Yemek veriyorum yemiyor şırıngayla süt veriyorum güneşin önüne bırakıyorum gölgeye kaçıyor

6 CEVAP

Süt vermeyin lütfen sindiremez kötülük yaparsınız. Keçi sütü verin verecekseniz. Yoğurt verebilirsiniz. Ama düzelmezse veterinere gitmeniz gerek

Cook

Yabancı cisim yutmuş olabilir,kabızlıktan dolayı bağırsakları tıkandığı için yemek yemek istemiyor olabilir.Her ikisi de acil müdahale gerektirir,24 saati geçtiyse bugün götürün geç olmadan

Boncukus

Kediniz kabızsa süt vermeyin lütfen. Zeytinyağı verebilirsiniz kontrollü olarak tabi veterinerinize danışın yine de

Gamzessven

Süt de sindirim sistemini bozuyor zaten acilen süt vermeyi kesin

HillB

Zeytinyağı verin bir çay kaşığı ama kabızlık 2 gündür ve daha fazladır varsa yarın muhakkak veterinere gidin.

Happytree

Veterinere götüremeyecek olan evcil hayvan beslemesin. Daha nasıl bakılacağını bile bilmiyorsunuz bu iyilik değil.