Kedimin Cinsine Melez Dedi Veteriner

Bird

Kedimin cinsini öğrenmek istiyorum sokak kedisiydi veteriner melez dedi.

4 CEVAP

siriniko29

Melez mi bilmiyorum ama çok güzel bir kediymiş ömrü uzun olsun😊

melist35

norveç orman kedisi melezi falan değil cinsi. sokak kedisi, uzun tüy her kedi cinsinde olabilir. longhair diye geçer. belli bir cinse has özellik değildir. britishte de longhair olur, persian da, ragdoll da.
norveç orman kedisi cinsi sadece yetiştiricilerde olur, çok nadir ve pahalı bir ırktır. türkiyede sayılı yetiştiricide vardır. sokakta falan bulamazsınız yani.

Anonymus179224

Norveç orman kedisi melezi olabilir.

emreovec

Norveç Orman Kedisi melezi.
.