Acill !!

Tuunaa

Köpeğim oynarken yatağını parçalamış süngerin den bi parça boğazına takıldı başta çok kötü oldu kustu ama sünger çıkmadı veteriner uzakta yürüyerek yarim saat arabamiz yok veterinere gidicez ama şu anda ne yapabiliriz bi sıkıntı olur mu?

3 CEVAP

Tuunaa

Keyfi yerinde ama arada sırada kusmaya calisiyo. Veterinere gittik kapanmış.

Findikzeynep

Gercekten bu kötü bir durum bir şekilde bir tanidiginiz veretiner yok mu keyfi yerinde olabilir ama içinde neler yaşıyodur kuzucuk
Sizi korkutmamaya çalışiyordur:(

Tuunaa

Maalesef bir tane veteriner var oda kafasına göre hareket ediyor bi açıyor​bir kapatıyor geçen sefer bı hafta kapatmıştı. İnşallah bisi olmaz yarına kadar