Kedimin Burnu Akıyor ?

chromatica

merhaba. kedimin bazen burnu akıyor yaklaşık 1 aydır ama çok fazla değil burnunun içinde hafif duruyor ve kuruyor orda. kedi gribi filan olmuş mudur diye düşünüyorum ama iştahında keyfinde filan hiç bir sıkıntı yok. ara sıra nadir hapşuruyor o kadar. biz balkonun kapısını filan açtığımız zaman direk balkona gidiyor ve orda duruyor, ben içeri almadıkça çıkmıyor. acaba üşüttüğü için mi akıyordur çünkü havada soğuk

4 CEVAP

chromatica

niye kimse yardımcı olmuyor...

Arzu58

aynen üşütuyordur benim kediminde akıyo ara sira hapşuruyo cok sorun oldugunu dusunmuyorum

tyguler

Benimkinde de bazen oluyor bi sıkınti yaşamadık biz sizi bilemem

Aybuke22

Benim kedimde de olmuştu üşütmeden kaynaklı soğuk algınlığı büyük ihtimalle ama malesef ilaç kullanmadan düzelmedi veterinere danışmanız en doğrusu