Kedim Kelmi? :D

berkeozdede

Arkadşalar kedimi 5 aylıkken sahiplendim şuan 7.5 aylık kulak arkası böyle deri dökğntüsü yok . Arada bir kaşıyor. Çizikler var fakat. Oradaki tüyler çok kahverengi ve AZ az var. Sahiplendiğimden beri vete gittim Mantar değil dedi. Sizce Normelmi bu korkmalımıyım.

6 CEVAP

Anonymus179224

Hayır, değil :D Parazit ilacı sonrası bizimki de kaşıdı kulak arkasını hep o nedenle daha az tüy var orda. Dert edilecek bir şey değil yani :)

Benimkinin de bebekliğinden beri kulağı öyle. Ve tüylü bir kedi. Normal galiba :)

berkeozdede

Benim gösterdiğim fotodo kai gibimi içim rahatlsdı

berkeozdede

Bşska cvp veren

Evet aynı böyle 😆

berkeozdede

Başka fikri olan varmı acaba???