Çok Acil! Ölebilir..(

servetnilay

Arkadaşlar ben markete giderken bir kedi gördüm. Gözleri akmış, tüyleri karışmış, hastaydı. Benim de evimin altında bir veteriner var. Oraay götürdüm toplam 500 TL istedi. Bende öğrenciyim. Sadece burs param var. O da anca yetiyor zaten. Evde kedim var veteriner eve almanızı tavsiye etmem bu halde dedi. Ben napıcam şimdi? Oturdum 2 saat çaresizlikten ağladım. Çevremdeki bir çok insan hayvanları pek sevmiyor onlardan da yardım isteyemem. Ah benim bahtsızım. "Annem noldu sana kuzum" diyince de acı acı miyavlıyor :((

9 CEVAP

selinlilaaa

bu zamanda çoğu veteriner sadece işin ticari ve para kısmında şerefsizler..

pablopicasso

Neredesiniz bilmiyorum ama veterinerlik fakültesine götürebilirsiniz. Koşulsuz şartsız kabul edip, destek oluyorlar. Sokakta bulduğunuzu söyleyin. Yardımcı olurlar, oluyorlar.

Taksit yapsaymis veteriner bı kaç gün bari ayrı odada bakmaya çalışsanız tabiki durumunuzu bilmiyorum ama onun size ihtiyacı var ne kadar yardım edebilirseniz okadar iyi olacaktır

asrayildrm

sokak kedilerine indirim uapan daha uygun bi veteriner bulabilirsen oraya getir bence kiyamam ya keşke herşey bu kadar pahalı olmasa insan çaresiz kaliyor yardım etmesen için rahat etmez yardım etsen imkanın yok çok zor durum gerçekten.arkadaşım da köpek buldu yolda baya hasta sanırım 1000 tl istediler

Superisi814

Veteriner teşhisini koyup size bildirdi mi ?

golsahyildirim

Taksitle ödemeyi veya yarı fiyatına tedaviyi kabul edecek veteriner hekim kesin vardır, Google'dan arama yapın, yakınınızdaki bütün veterinerleri arayıp durumu ve bütçenizi söyleyin. Eminim ki yardımcı olacak bir hekim çıkacaktır... Ben böyle yapmıştım😞😞

Happytree

Facebookta oturduğunuz şehrin hayvan severler grubuna yazın yardım isteyin.

orhdoner

Hiç olmadı belediyeninkine götürün ücretsiz siz götürünce ilaçlarını yazıp veriyorlar tedavisini yapmak için ya da oraya bırakın çok geçmiş olsun

golsahyildirim

Merhaba, kedi ile ilgilenebildiniz mi?