Astronot Kedi Çantası Hangisi Daha Büyük Ve Geniş?Tavsiye Edecek Olan Var Mı?

bademdevrik

Arkadaşlar,

İnternetten bayağı araştırma yapıyorum ama hala karar veremedim.
Oğlum Badem 1,5 yaşında 5,2 kg

Tavsiye edeceğiniz astronot kedi taşıma çantası var mı kaliteli ?

Ben bunu buldum en uyguna kaliteli olarak ama bir sürü de olumsuz yorum yapılmış.

https://www.***********.com/miapet-seffaf-astronot-kedi-kopek-tasima-cantasi-42-x-22-x-33-cm-kirmizi-pm-HB00000LVPS4?wt_gl=cpc.6824.dsa.nelk.petshop-kedi&isFashion=true&gclid=CjwKCAiA9bmABhBbEiwASb35V6hGjFbfTZnz3Z_t3WZe_ZbHXug7aBZjjjHnUKh9x3X9vfTLMEW9ohoCCkgQAvD_BwE

https://www.********.com/reliance/gri-kedi-tasima-cantasi-seffaf-astronot-p-75264380Teşekkürler ederim.

10 CEVAP

Milovat

Bu çantalar kedileri çok strese sokuyor diye biliyorum bu yüzden hiçbirini tavsiye etmem :)

Policlal

Eğer kediniz beraber dışarıya çıktığınızda dışarıyı görmeyi seviyorsa bu çantalardan alın. Çoğunlukla kediler bu çantalarda güvensiz hissediyor. Benim kedim bebekliğinden beri normal çantada gezdiği için seviyor. Biz betapetmarket astronot çanta kullanıyoruz. 140 TL ve memnunuz. T r e n d y o l da görebilirsiniz. Yorumlarda da herkes memnun

Sucre

Bende kullanıyorum ve çok rahat çok geniş 5kg kediler rahatlıkla sığabiliyor ve rahat ediyorlar. ********da var çok kullanışlı ve güvenilir

MOGU

Önü komple açık olanlardan almayın, ben de beta aldım, ızgara kapağını taktım onunla kullanıyorum, çok rahat ettik kızımla.

Happytree

Kedinizin kg vermesi gerek. İlerde sağlık sorunu çıkarıyor. Yaşına göre 5 çok fazla.

ecmerdmr

Ben de aldım Luna’ya ve kısa mesafelerde ancak kullanabiliyorum. Kar yağdığı zaman dışarı çıkartmıştık ve çok korktu, çantadan çıkmaya çalışırken elimi ısırdı. Taşıma çantasını tavsiye etmiyorum...eğer alırsanız da kısa mesafeleriniz için kullanmanız daha mantıklı

bademdevrik

Teşekkürler tavsiyeleriniz için.Ama kiloyla ilgili veterinerimiz normal olduğunu söyledi.Kısırlaştırılmış mama kullanıyoruz zaten.Obezite bir kedi değil.Ama tavsiyeniz ve dikkat çektiğiniz için ayrıca çok teşekkür ederim Happytree
Sucre sizin tavsiye ettiğiniz yeri gizlemiş sistem acaba yazıyla tekrar bana yazabilir misiniz lütfen rica etsem?

bademdevrik

Mogu -Önünü tamamiyle açık olanları neden tavsiye etmiyorsun hangi açıdan ?

sforselin

https://www.instagram.com/p/CEtXuw0lEQN/?igshid=1u2xj85ff18ba
+yeterli havalandırma da yok zaten onlarda. Yaz aylarında, hava sıcaklığı cidden arttığı zamanlarda kullanamayacaksınız muhtemelen.
Sizin için omza takılan geniş çantaların daha uygun olacağını düşünüyorum, bahsettiğiniz gibi bir çantanın yerine.

bademdevrik

eforselin önerebileceğiniz bir yer var mı acaba satın alabileceğimiz omza takılan