Çiş Kokusu

Nurdankorkmaz

Koltuktan kedi çişi kokusunu nasıl çıkartabilirim.

6 CEVAP

Happytree

Sirke dışında birşey kokuyu çıkarmaz ama erkek kediniz koku bıraktıysa ksıırlaştırılmadığı sürece devam edecektir.

Cansuoz1

Valla benim erkek kedim kısırlaştırma için aldığımız randevu gününe kadar koku bıraktı. Cidden her yolu denedik internetteki ama ne sirke, ne de başka bir şey kesinlikle kokuyu geçirmedi koltuklardan. En sonunda cağnım koltuklar çöp oldu. Kısırlaştırmadan sonra zaten koku bırakmadı.

mishapamuk

https://www.*******market.com/simple-solution-kediler-icin-leke-ve-koku-giderici-1-lt?gclid=CjwKCAiA9bmABhBbEiwASb35V5nuu4tW7d_b-iwRl3zOlNGorUhisO9TnNzH-BSAbF0CqVOXhQLPuxoCOEQQAvD_BwE

:D :D :D :D kesin çözüm. bu arada amonyak içeren temizleyicileri sakın kullanmayın. hem kokuyu çıkartmaz hemde kediniz aynı bölgeye tekrarlayabilir.

golsahyildirim

Sirkeli su ile silebilirsiniz, her şeye de sirke öneriliyor gerçi ama hem iyi temizliyor hem de keskin kokusuyla bastırır idrar kokusunu :)

Nurdankorkmaz

Kısırlastırmasını yaptırdım 3 gun falan oldu kontrole giderken koltuğa işedi nasıl çıkar bilemiyorum

anjelik123

Benimde erkek kedim koku bırakıyordu sirkeli sularla sildim karbonat döktüm ama genede koku kalıyodu bir kaç kişini tavsiyesi üzerine simple solutıon aldım cidden idrar kokusunu alıyor onu deneyin derim