Osmaniye De Yaşıyorum Bulunduğum Yerde Kedi İlanları Yok Yavru Kedi Sahiplenmek İstiyorum.

CalicoMinos

Kedi sahiplenmek

9 CEVAP

Kedisever80

Barınaktan sahiplenin

Sselin1

Sokaklar yavru kedi dolu :( emin olun 1 haftada size alisiyorlar. Ben sahiplendirdigim butun kedileri sokaktan aliyorum hemen ev kedisi gibi oluyorlar. :) yakalamak icin yapmaniz gereken birkac gün beslemeniz

baranertaga

Ama sokaktan yakalarsanız annesi olup olmadığından emin olun daha emziriyor olabilir eminseniz eve sokmadan önce veterinere götürün.

CalicoMinos

@boncukus çok teşekkür ederim takip ettim sayfayı ayrıca kedi sahiplendim bu mesajları Yeni gördüm bakın Allah bir değil 5 tane kedi nasip etti binlerce şükür etsem az annesi 4 Yavru doğurdu.

Boncukus

Suzionline instagram hesabını takip edin sık sık sahiplendirme ilanı paylaşıyor kendisi

CalicoMinos

@Kedisever80 yaşadığım yerde kedi barınağı yokmuş.

dezgicavus

Yaşadığınız yerdeki veterinerlere sorun onlar mutlaka bulur ya da bakan sahiplendiren birini tanır. Ben öyle buldum kendimi.

Mamilot

Kedi bulmana çok sevdimm😇😇 ama sana tavsiye vereyim bir osmaniyeli olarak, bu konuda memleketim adına gerçekten üzülüyorum veteriner konusunda gerçekten çok iyi seçim yap, 9 aydır uğraştıgım bir kedi var gitmedigim veteriner kalmadı nerdeyse, ama doğru düzgün hiç bir sonuç alamadım, farklı farklı tedaviler uygulandı iğneler yapıldı, 9 ay boyunca boşuna acı çektirmişim yavruma, meğer diyafram yırtıgı varmış😞😞 salı günü amaliyata gönderecegim onun için çok endişeliyimm

mrcasper

PetLebi üzerinden sahiplenebilirisiniz osmaniye de 6 yavru kedi ilanı var