N&D Mama Ve Mama Önerisi

betultekin02

Nd mamanın içeriğini iyi bulduğum için kullanıyordum ama son zamanlarda hakkında çok şikayet görmeye başladım. Veterinerimiz Hills önerdi, onun da içeriğinde mısır gluteni vs görünce çok içime sinmedi. Nd hakkında düşünceleriniz neler? Iyi icerige sahip bir mama biliyorsanız önerebilir mısınız?

3 CEVAP

ecmerdmr

Proplan tavsiyemdir, küçükken n&d kullanıyordum ancak 1 yaşından sonra proplana geçtim.

Anonymus179224

Bence N&D gayet iyi bir mama, son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşanmış ama şu anda bu sıkıntılar giderilmiş öğrendiğim kadarıyla.

melist35

N&D uzun süredir kullanıyorum, gayet iyi içeriği. bi tık üste çıkarım derseniz acana iyidir. bu sitedeki brit care'in beyaz ambalajlı serisi de güzel.
orta segment sorarsanız proplan hillsten daha güzel, %15-20 de olsa et var içinde en azından