Kedim 1 Aydır Kızgınlıkta, Normal Mi?

ecmerdmr

Herkese merhaba,
Kedimi kısırlaştıracağım ancak tam düşündüğüm hatta veterinerle randevu aldığım zaman kızgınlığa girdi ve 1 aydır da kızgınlıkta. Veteriner bunun normal olmadığını söyledi, kızgınlıktan çıkınca hemen kısırlaştıralım dedi. Bazen veterinerler de para kazanmak amacıyla bazı şeyleri yapıyorlar diye sormak istedim sizlere. Kedilerinizin kızgınlığı 1 ay sürdü mü hiç?

6 CEVAP

baranertaga

Hmm.. İnşAllah bir sıkıntı yoktur. Çünkü dişiler dönem dönem girer ve en fazla 4 gün ile 10 gün arası sürer diye biliyorum.

baranertaga

Kedim hiç kızgınlığa girmedi ama 1 ay biraz uzun sanki

baranertaga

Ama erkek kedilerinki biraz uzun sürebiliyormuş sanırım

ecmerdmr

Luna kız, veteriner rahimle alakalı problem olabilir dedi ama hiç başka belirtisi yok. Çok normal her şey...anlamadım valla

MOGU

Rahimde kalınlaşma ve/veya yumurtalıklarda kist olabilir. Ultrasonla bakmasını rica edin veteriner hekiminizden.

MOGU

1 ay boyunca kızgınlıkta olması bir belirtidir.