İshal

Arkadaalar 7 aylik kedim var 5 aydir bizde ilk defa ishal olmus banyoya diskisini bulastirmis basip hep anneme farkli bisey mi verdin dedigimsw kucuk kuzenim muhallebi yerken kedimide yedirmis bu yuzden mi olmustur baya yedirmis teyzemde ona zararli oldugunu bilmedigi icin vermis

8 CEVAP

patili

çocukların böyle şeyler yapmaması açısından büyüklerin sürekli göz kulak olması lazım. veterinerinize mutlaka götürün.. umarım üzücü birşey yoktur. cok yedirdiyde karaciğere ve bagırsaklara zararlı cünkü muhallebi gibi şeyler..

egzocan

Benim kedimde de ayni durum oldu yedigi birsey dokundu uc gun ishali kesilmeyince veterinere goturdum . Reflör saşe toz ishal ilaci yazdi bir toz paketin yarisini cay bardaginda sulandirip birbucuk ml sini siringaya cekip icirdim uc gun boyunca sabah aksam her gun bir paket yarisi sabah yarisi aksam olacak sekilde . Cay bardaginda kalan ilaci tekrar kullanmayin . Yine de daha saglikli olmasi acisindan veterinerinize danisin

rabiaari

Bence ishal bugunde devam ederee götürün. Uzun sureli Elektrolit ve su kaybina yol acabilir

kedilikizzz

Kesinlikle muhallebiden olmuştur. Bir damla bile laktozlu süt içeren besin kısa sürede ishal yapıyor. İnş çok yememiştir bir zararı olmamıştır ishalden başka.

Suan bi tek ishal var peki nasil gecer 2 yemek kasigi kadar yedirmis sanirim kuzenim cok kizdim teyzeme ama misafirlerim vardi onlarla ilgileniyodum suan tuvalet kabina bktim bugunde tuvaleti ishaldi nasil gecer peki hani yani illa veterinere goturmemiz sart mi

kedilikizzz

Yemesinde içmesinde keyfinde bi problem yoksa bence kendiliğinden geçer merak etmeyin ama özellikle yemesinde sorun varsa veterinere götürmelisiniz

Yok allaha sukur yemesindw hic problem yok simdi misil misil yatiyo ama ilk defa olunca cok endiselendim vete sordum simdfi getirmeniz lazim dedi ama o herseye getirmeniz lazim diyo zaten pek guvenmiyorum ona

Tesekkur ederim egzocan:)