Kediye Havuç Vermek Zararlımı

chromatica

yavru kedime havuç haşlayıp versem bir sorun teşkil eder mi?

12 CEVAP

Kedisever80

Kedilerin çoğu havucu sever ve kediler için en faydalı sebzelerdendir.

Kedisever80

Kedilerin çoğu havucu sever ve kediler için en faydalı sebzelerdendir.

Kedisever80

Kedilerin çoğu havucu sever ve kediler için en faydalı sebzelerdendir.

Kedisever80

Ölçüsüne dikkat edilmeli. Çok az vermelisinzi Fazlası zarar.

Kedisever80

Havuç Yavru kedilerde Kemik gelişimini destekler

golsahyildirim

Havuç kediler için faydalı, az miktarda verebilirsiniz. Ben haşlayıp verdiğimde yememişti kedim😅😅

NSukun

Ben evde yaş mama yaparsam içine rendeliyorum veteriner de tavsiye ediyor bu şekilde ama sade verilir mi ne kadar verilmeli bilmiyorum

Anonymus179224

Hayır :)

Happytree

Yiyeceğini sanmıyorum :)

Boncukus

Yaş mamalarda kullanılıyor genellikle :)

Ozlemcakil

Arkadaslar ben 500 gr paketli kemisiz tavuk gogsu alip tam 4 parcaya bolup buzluga atiyorum her hafta ayni gun 1 parcasini cikartip kucuk boy havucun yarisini ve kucuk boy kabagin yarisini tavuk gogsuyle hasliyorum cuma aksami buyuk porsiyon cumartesi gunu mamasini da ekleyip veriyorum zaten toplam 2 ogunde kucucuk kucucuk keserek veriyorum resmen sarki soyluyor , hem ctesi hem cuma aksami misil misil uyuyor şiş göbekle:)

Ozlemcakil

Tabiki tek basina havucu yemiyor:)